Fåtöljer Hvit & Mölgaard-Nielsen

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD-NIELSEN, "Boomerang FD-134", fåtöljer, 1 par, Danmark, 1950-tal, teak, lösa stoppade dynor, skyltmärkning, sitthöjd 42 cm

.

Brukslitage, smärre märken, en fåtölj m skadade fjädrar

895380

2021-03-26