Jesus på åsnan

Jesus på åsnan
Jesus på åsnan
Jesus på åsnan
Jesus på åsnan

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Jesus ridande på åsnan, olja på duk, möjligen otydligt signerad, 70x85 cm

Saknar spännram, omfattande ytslitage

895382

2021-03-28