Oscar Reuterswärd, färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Spelande man, litografi, bladmått 66,5 x 49 cm, signerad, dedikation, numrerad 86/100

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej ramad

895383

2021-03-27