Lennart Rodhe litografi
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): "Zig-zag I", litografi, daterad 1948, numrerat 17/25, signerad, bildmått ca 51x38,5 cm
LITTERATUR: Millroth 15
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Oramat, i passepartout
895384
2021-03-27