Lennart Rodhe litografi

Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Zig-zag I", litografi, daterad 1948, numrerat 17/25, signerad, bildmått ca 51x38,5 cm

LITTERATUR: Millroth 15

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Oramat, i passepartout

895384

2021-03-27