Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD-NIELSEN, "Boomerang FD-134", fåtölj, Danmark, 1950-tal, teak, lösa stoppade dynor, skyltmärkning, sitthöjd 42 cm
Brukslitage, smärre märken
895386
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här