Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen

Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen
Fåtölj Hvit Mölgaard-Nilesen

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD-NIELSEN, "Boomerang FD-134", fåtölj, Danmark, 1950-tal, teak, lösa stoppade dynor, skyltmärkning, sitthöjd 42 cm

Brukslitage, smärre märken

895386

2021-03-26