Richard Mortensen serigrafi
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RICHARD MORTENSEN (1910-1994): "Sirmione bleu", serigrafi, 1955, numrerad 19/100, signerad, bladmått ca 60x80 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Bladet lätt mörknat och nött, oramat, i passepartout.
895389
2021-03-27