Richard Mortensen serigrafi

Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (1910-1994): "Sirmione bleu", serigrafi, 1955, numrerad 19/100, signerad, bladmått ca 60x80 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Bladet lätt mörknat och nött, oramat, i passepartout.

895389

2021-03-27