Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): kvinnoporträtt, olja på uppfordrad duk, 76x63 cm
Zustandsbeschreibung
Ställvis omfattande dukskador, färgbortfall, skav, klisterretser
895395
2021-03-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner