Alf Linder diptyk

Alf Linder diptyk
Alf Linder diptyk
Alf Linder diptyk
Alf Linder diptyk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF LINDER (född 1944): "The land of Bulter", blandteknik på papper 46x63,5 cm, signerad och daterad -88

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

895399

2021-03-27