Albert Contreras

Albert Contreras
Albert Contreras
Albert Contreras
Albert Contreras

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 165", signerad samt daterad 1968 a tergo, olja på pannå, 55x55 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Repor, färgbortfall

895402

2021-03-27