Hilding Linnqvist akvarell

Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HILDING LINNQVIST (Sverige, 1891-1984): "Sångare på Caveau de la terreur" (påskrift a tergo), akvarell på skissboksblad med perforerad överkant, monogramsignerad, ca 18,5 x 12 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

895407

2021-03-27