Frederick Hines akvarell

Frederick Hines akvarell
Frederick Hines akvarell
Frederick Hines akvarell
Frederick Hines akvarell
Frederick Hines akvarell
Frederick Hines akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

FREDERICK HINES (1875-1928), landskapsscen, akvarell på papper, signerad och daterad 1898, 55x38 cm

Ej examinerad ur ram

895411

2021-03-28