Fåtöljer Klinte Tord Björklund IKEA

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, "Klinte", fåtöljer, 1 par, 1980-tal, IKEA, stomme i kromad metall, ljus läderklädsel, sitthöjd ca 37 cm

Brukslitage, smärre märken o fläckar

895414

2021-03-26