Skrivskåp 1700-tal

Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700-tal, enligt uppgift Tyskland, fanérat i valnöt, dörrspeglar och lådfronter med dekor av intarsia, skulpterad dekor, bronserae beslag, höjd ca 195, 125x66 cm

renoverad, kompletterad, fanérskador/ bortfall, torrsprickor, varierande beslag, ett beslag saknar bakstycke

895420

2021-03-26