Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSKRONA, mässing, 1800-talets slut, nyrenässans, för sex ljus, manschetter i glas, elektrifierad, höjd ca 70, diameter 50 cm

Klippt el, lös stav

895440

2021-03-27