Sänggavlar Dux

Sänggavlar Dux
Sänggavlar Dux
Sänggavlar Dux
Sänggavlar Dux
Sänggavlar Dux
Sänggavlar Dux

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGGAVLAR, ett par, "Evita", för Dux, 1900-talets andra hälft, stomme i bambu och rotting, höjd huvudgavel ca 92, höjd fotgavel 72, bredd ca 185 cm

Bruksslitage, repor

895443

2021-03-25