Tillbaka till katalog
Nordiska Kompaniet golvlampa
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, textilskärm, för 1 ljuspunkt, märkt NK 1043, höjd exl skärm ca 162 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
895448
Datum:
2021-04-02