Tillbaka till katalog

Nordiska Kompaniet golvlampa

Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa
Nordiska Kompaniet golvlampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, textilskärm, för 1 ljuspunkt, märkt NK 1043, höjd exl skärm ca 162 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

895448

Datum:

2021-04-02