Kjell Engman "Livets årstid Vinter", 4 st

Kjell Engman
Kjell Engman
Kjell Engman
Kjell Engman
Kjell Engman
Kjell Engman
Kjell Engman
Kjell Engman

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ENGMAN (f.1946), 4 st, relief med belysning, glas, "Livets årstid, vinter, vår, sommar, höst", Kosta Boda, signerad ´Kjell Engman´och numrerad i kollektion av 699 (sommar, 122/699, vår, 76/699, vinter, 116/699, höst 274/699) monterad i svart träram, mått med ram, ca 27 x 27 cm, bredd ca 8 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen,dimbar, certifikat och originalkartong medföljer vid utlämningen, smärre bruksslitage

895452

2021-04-01