Kamferkista
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KAMFERKISTA, 1900-talets mitt, skuren dekor med figurscener, invändigt en bricka, höjd ca 60, 100x52 cm
Kuntoraportti
slitage
895463
Päivämäärä:
2021-03-30