Kamferkista

Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KAMFERKISTA, 1900-talets mitt, skuren dekor med figurscener, invändigt en bricka, höjd ca 60, 100x52 cm

Kuntoraportti

slitage

895463

Päivämäärä:

2021-03-30