Harry Booström olja på pannå

Harry Booström olja på pannå
Harry Booström olja på pannå
Harry Booström olja på pannå
Harry Booström olja på pannå

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Som ur sten och sten", olja på pannå, signerad och daterad 1963 a tergo, 112x90 cm.

Pannån något kantstött, mindre krackelyr.

895492

2021-04-04