Sektretär 1900-tal

Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, rokokostil, intarsia, inredning med lådor samt skrivfack, beslag samt gallerkant i mässing, höjd ca 92 cm, ca 75 x 42 cm

Skador: Bruksslitage, mindre fanérskador samt fanérbortfall, en gallerkant lös, nyckel saknas

895495

2021-03-30