Sektretär 1900-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, rokokostil, intarsia, inredning med lådor samt skrivfack, beslag samt gallerkant i mässing, höjd ca 92 cm, ca 75 x 42 cm
Skador: Bruksslitage, mindre fanérskador samt fanérbortfall, en gallerkant lös, nyckel saknas
895495
2021-03-30