Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, smide, ställvis bronserade, höjd ca 76 resp. 69, bredd ca 75 cm
Bruksslitage, en smärre rostangripen
895502
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här