Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUSKIG ÅNGEST, diptyk, alkyd, spray på masonit, a tergo signerad och daterad 2010/20020, oramad, ca 182x92 cm på varje.
slitage på masoniten
895507
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här