Ruskig Ångest diptyk

Ruskig Ångest diptyk
Ruskig Ångest diptyk
Ruskig Ångest diptyk
Ruskig Ångest diptyk
Ruskig Ångest diptyk
Ruskig Ångest diptyk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUSKIG ÅNGEST, diptyk, alkyd, spray på masonit, a tergo signerad och daterad 2010/20020, oramad, ca 182x92 cm på varje.

slitage på masoniten

895507

2021-04-01