Vägglyktor 1 par

Vägglyktor 1 par
Vägglyktor 1 par
Vägglyktor 1 par
Vägglyktor 1 par
Vägglyktor 1 par
Vägglyktor 1 par
Vägglyktor 1 par
Vägglyktor 1 par

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLYKTOR, 1 par, smide, 1900-talets andra hälft, märkta "Made in Italy Byismos", höjd ca 45 cm

Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

895509

2021-04-02