Bestick IKEA 1700-talsserien

Bestick IKEA 1700-talsserien
Bestick IKEA 1700-talsserien
Bestick IKEA 1700-talsserien
Bestick IKEA 1700-talsserien
Bestick IKEA 1700-talsserien
Bestick IKEA 1700-talsserien

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BESTICK, 24 dlr., svärtat trä samt rostfritt stål, 1990-tal, ur Ikeas 1700-talsserie, märkta Korea, bestående av: 8 gafflar, 8 knivar samt 8 skedar, längd ca 18-23 cm

Smärre slitage

895510

2021-03-27