Håkan Rehnberg Iliaden

Håkan Rehnberg Iliaden
Håkan Rehnberg Iliaden
Håkan Rehnberg Iliaden
Håkan Rehnberg Iliaden
Håkan Rehnberg Iliaden
Håkan Rehnberg Iliaden
Håkan Rehnberg Iliaden
Håkan Rehnberg Iliaden
Håkan Rehnberg Iliaden
Håkan Rehnberg Iliaden

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÅKAN REHNBERG (född 1953): "Iliaden", 2 goaucher, 3 akvatint samt 1 blandteknik på papper i mapp, samtliga monogramsignerade, mått ca 54 x 36 cm, signerad på insida av mapp, numrerad 17/30, utgiven i Stockholm 1984

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

895521

2021-03-27