Curt Asker Wallace Stevens

Curt  Asker Wallace Stevens
Curt  Asker Wallace Stevens
Curt  Asker Wallace Stevens
Curt  Asker Wallace Stevens
Curt  Asker Wallace Stevens
Curt  Asker Wallace Stevens
Curt  Asker Wallace Stevens
Curt  Asker Wallace Stevens

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CURT ASKER (1930-2015), "Wallace Stevens, Elva dikter, Curt Asker, etsningar", 11 etsningar, signerade, numrerad 84/100. 1993

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

895525

2021-03-27