Uno och Östen Kristiansson ´´Plafo´´ plafond

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", plafond, Luxus. 1900-talets andra hälft, formgivsningsår 1960, ek med plastskärm, diameter ca 55 cm

Fanerskador

895531

2021-03-26