Felica Pacanowska färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FELICIA PACANOWSKA (Polen 1907-2002): Komposition, signerad, 6/20, färglitografi, bildmått ca 53x39 cm

895542

2021-03-26