Oscae Reuterswärd litografi

Oscae Reuterswärd litografi
Oscae Reuterswärd litografi
Oscae Reuterswärd litografi
Oscae Reuterswärd litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002) "Omöjlig figur", signerad, konstnärens egen upplaga, ca 82x57 cm

895552

2021-04-02