Madaleine Pyk litografi
2021-04-02
895554
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med segelbåt, signerad samt numrerad 15/275, ca 30x25 cm