Matbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra häft, ek, höjd ca 74, diameter 120 cm, medföljande 3 iläggsskivor (mindre sarg) vardera bredd 40 cm

Brukslitage, sm

895555

2021-03-26