Medaljong 18 k guld diamanter

Medaljong 18 k guld diamanter
Medaljong 18 k guld diamanter
Medaljong 18 k guld diamanter
Medaljong 18 k guld diamanter
Medaljong 18 k guld diamanter
Medaljong 18 k guld diamanter
Medaljong 18 k guld diamanter
Medaljong 18 k guld diamanter
Medaljong 18 k guld diamanter
Medaljong 18 k guld diamanter

Klubbat för:

5 600 SEK

7 000 SEK

MEDALJONG, 18 k guld, dekor med 3 rosenslipade diamanter, 1800-talets senare del, höjd inkl. ögla 6,3 cm, vikt inkl. inredning 19,5 g

Bucklor, stenar med hack och skador

895556

2021-03-31