Klubbat för:
5 600 SEK
7 000 SEK
MEDALJONG, 18 k guld, dekor med 3 rosenslipade diamanter, 1800-talets senare del, höjd inkl. ögla 6,3 cm, vikt inkl. inredning 19,5 g
Bucklor, stenar med hack och skador
895556
2021-03-31