Petter Thoen litografi

Petter Thoen litografi
Petter Thoen litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "Superwoman"
signerad Thoen, 5/375, färglitografi, bladmått ca 42x60 cm

895559

2021-04-02