Barbro Bäckström, tusch

Barbro Bäckström, tusch
Barbro Bäckström, tusch
Barbro Bäckström, tusch
Barbro Bäckström, tusch

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Rygg", tusch på papper, signerad och daterad 1977, ca 43x30 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

ej examinerad ur ram

895561

2021-03-27