Emmanuel Mané-Katz akvarell

Emmanuel Mané-Katz akvarell
Emmanuel Mané-Katz akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMMANUEL MANÉ-KATZ (1894-1962): Figurkomposition, signerad Mané-Katz, akvarell, bildmått ca 28x23 cm

895563

2021-03-26