Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): "Körsvennen i Delfi", tusch och lavering, signerad och daterad 1927, ca 20x14,5 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

895564

2021-03-27