Skulptur brons
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, i form av snäcka, patinerad brons, otydligt signerad och daterad 1976, diameter ca 27 cm
Kuntoraportti
895570
Päivämäärä:
2021-03-26