Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

5 800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SKULPTUR, i form av snäcka, patinerad brons, otydligt signerad och daterad 1976, diameter ca 27 cm

Kuntoraportti

895570

Päivämäärä:

2021-03-26