Servis Hickman
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALTER HICKMAN, "Pippi", glasservis, 40 dlr, Kosta Boda, 1960-tal, bestående av 4 ölglas, 14 selterglas, 11 whiskyglas, 11 grogglass
Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma, 6 naggade delar delar medföljer
895575
2021-03-26