Servis Hickman

Servis Hickman
Servis Hickman
Servis Hickman
Servis Hickman
Servis Hickman
Servis Hickman

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

WALTER HICKMAN, "Pippi", glasservis, 40 dlr, Kosta Boda, 1960-tal, bestående av 4 ölglas, 14 selterglas, 11 whiskyglas, 11 grogglass

Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma, 6 naggade delar delar medföljer

895575

2021-03-26