Kurt Jungstedt

Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): "Kubistisk nakenstudie", monogramsignerad och daterad 1919, ca 31x19,2 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

895577

2021-03-27