Färglitografi Bram Van Velde

Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde
Färglitografi Bram Van Velde

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BRAM VAN VELDE (Holland 1895-1981): Komposition, signerad Bram van Velde, EA, färglitografi, oramat blad, ca 54x42,5, bildmått 41x30 cm

Kuntoraportti

895580

Päivämäärä:

2021-03-28