Färglitografi Bram Van Velde
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BRAM VAN VELDE (Holland 1895-1981): Komposition, signerad Bram van Velde, EA, färglitografi, oramat blad, ca 54x42,5, bildmått 41x30 cm
Kuntoraportti
895580
Päivämäärä:
2021-03-28