Lindau & Lindekrantz, golvlampa, Zero

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDAU & LINDEKRANTZ, golvlampa, 1980-tal, vitlackerad stomme och skärm av stål, detaljer i rödbrunt, höjd 200 cm

Smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

895618

2021-03-27