Vinkanna saltkar och portvinsstil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINKANNA, SALTKAR, PORTVINSSIL, 4 dlr., nysilver och glas, 1800-talets andra hälft, höjd ca 13-34 cm

Slitage, nött

895620

2021-03-27