Orientmatta Tekke

Orientmatta Tekke
Orientmatta Tekke
Orientmatta Tekke
Orientmatta Tekke

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, old/ semiantik, Tekke, ca 316x208 cm

Smärre slitage, fransar och langetteringar med smärre skador

895633

2021-03-27