Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Kvinna med hatt, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 27x35m

signatur något dold bakom ram

895653

2021-04-02