Keramos figurin porslin

Keramos figurin porslin
Keramos figurin porslin
Keramos figurin porslin
Keramos figurin porslin
Keramos figurin porslin
Keramos figurin porslin
Keramos figurin porslin
Keramos figurin porslin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERAMOS, figurin, 1900-tal, Österrike, föreställande ryttare på Lipizzaner-häst, numrerad 5085, höjd ca 19 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

895656

2021-04-01