Ray Stalje oljemålning
2021-04-11
895662
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947): Polykrom komposition i bl.a rött, gult, orange, olja på duk, ej signerad, 65 x 54 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"