Otto Schulz, fåtölj, Boet 1930-tal
Klubbat för:
46 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
OTTO SCHULZ, fåtölj, Boet, Göteborg 1930-tal, ben och sarg i alm, klädsel sammet samt mönstrat tyg, höjd 76 cm, smärre slitage
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, senare tillkommen klädsel
895666
2021-04-01